
Набір для крапельного поливу "Фермер - Базовий"
260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214-000000961
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
Набір для крапельного поливу "Фермер Базовий" в першу чергу призначений для людей, які вирішили перейти зі звичайного поливу на крапельний або вже користувалися крапельним поливом, але мають невелику ділянку, що поливається. Ціна набору є символічною, але при цьому набір розрахований для поливу 50 метрів грядок.
Для підключення набору крапельного поливу "Фермер-Базовий" необхідно в якості магістральної труби використовувати ПВХ трубу діаметром 32 мм і вище, або 3/4" звичайний шланг для поливу.
Прокладаємо магістральну трубу поперек поливальних рядків. Навпроти рядка свердлимо в магістральній трубі отвір 8 мм, вставляємо в нього "грибочок" фітинг-стартер та закріплюємо його за допомогою підтискної гайки. З іншого боку фітинга-стартера одягаємо крапельну стрічку і фіксуємо підтискною гайкою. Прокладаємо стрічку вздовж рядка, що поливається і на кінці глушимо звичайним канцелярським біндером або зав'язуємо закінчення стрічки на вузол. У разі пошкодження крапельної стрічки під час прополювання виконуємо ремонт за допомогою ремонтного фітинга.
Поливаємо.
Тиск не повинен перевищувати 1 атм!
Комплектація набору:
- краплинна стрічка, відстань між крапельницями 20 см - 50 метрів
- фітинг стартер з підтиском для краплинної стрічки - 10 шт
- фітинг ремонтний - 2 шт
Характеристики:
- мінімальний робочий тиск - 0.3 атм
- максимальний робочий тиск - 1.1 атм
- витрата води однієї крапельниці - 1 л/год
- діаметр крапельної стрічки - 16 мм
- стійкість до ультрафіолету
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Армований шланг | Немає |
| Вид | Крапельний полив |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
| Довжина магістралі, м | 50 |
| Категорія | Набори та комплекти |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальний робочий тиск | 1.1 Бар |
| Максимальний робочий тиск, бар | 1,1 |
| Матеріал шланга | Полиэтилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Мінімальний робочий тиск, бар | 0,3 |
| Призначення | Для крапельного поливання |
| Робочий тиск | 1.1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Набір |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
- Ціна: 260 ₴


