
Набір для крапельного поливу "Фермер - Базовий +"
630 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214-000001070
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
Набір для крапельного поливу "Фермер Базовий+" призначений і для новачків і для тих, хто вже давно користується крапельним поливом. Для підключення набору крапельного поливу Фермер-Базовий+, необхідно в якості магістральної труби використати ПВХ трубу діаметром 32 мм і вище, або 3/4" звичайний шланг для поливу. Прокладаємо магістральну трубу поперек поливальних рядків. Навпроти рядка свердлимо свердлом в магістральній трубі отвір 8 мм, вставляємо в нього "грибок" фітинг-стартер з підтиском і закріплюємо його за допомогою підтискної гайки. З іншого боку фітингу-стартера одягаємо крапельну стрічку уздовж рядка, що поливається, і на кінець глушимо заглушкою. У разі пошкодження крапельної стрічки під час прополювання виконуємо ремонт за допомогою ремонтного фітинга.
Комплектація набору:
- крапельна стрічка, відстань між крапельницями 20 см - 100 метрів;
- фітинг стартер з підтиском для крапельної стрічки - 20 шт;
- заглушка для крапельної стрічки - 20 шт;
- фітинг ремонтний для крапельної стрічки - 4 шт;
- свердло 8 мм - 1 шт.
Характеристики:
- мінімальний робочий тиск - 0.3 атм;
- максимальний робочий тиск - 1.1 атм;
- витрата води однієї крапельниці - 1 л/год;
- діаметр крапельної стрічки - 16.0 мм;
- стійкість до ультрафіолету.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Армований шланг | Немає |
| Вид | Крапельний полив |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Довжина магістралі, м | 100 |
| Категорія | Набори та комплекти |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальний робочий тиск | 1.1 Бар |
| Максимальний робочий тиск, бар | 1,1 |
| Матеріал шланга | Полиэтилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Мінімальний робочий тиск, бар | 0,3 |
| Призначення | Для крапельного поливання |
| Робочий тиск | 1.1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Набір |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
- Ціна: 630 ₴



