
Редуктор зниження тиску з 5,5 бар до 1,03 бар (ВР 3/4", ЗР 3/4")
144 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 221-000001160
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
Редуктор зниження тиску застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки чи крапельної стрічки. Рекомендується для використання в системах стаціонарного та крапельного поливу. Призначений для зниження та стабілізації тиску в системі, підвищення ефективності поливу та зменшення витрати води. Захищає від гідроудару при різкому вимиканні та повторному включенні подачі води до магістралі. Запобігає недостатньому або надмірному поливу. Встановлюється редуктор на магістральний трубопровід через кран за допомогою різьбового з'єднання діаметром 19 мм (3/4"). Витрата води в залежності від тиску становить 120-1800 літрів на годину. Регулятор підтримує заданий тиск на виході за умови, що вхідний тиск вище хоча б на 0,4 атмосфери і не перевищує максимально допустимої межі в 5,5 атмосфер. Виготовляється регулятор з високоякісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання, з додавання УФ-стабілізатора.
Характеристики:
- Різьблення: 19 мм (3/4"), зовнішнє-внутрішнє
- Витрата води: 0,12-1,8 м³/год
- Тиск на виході: 1,1 bar
- Робочий тиск: 1,4-5,5 bar
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Регулятор тиску |
| Внутрішня різь | 3/4" |
| Діаметр | 19 мм |
| Категорія | Водопровідна арматура |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Особливість | 1,03 бар |
| Пропускна здатність | Від 0,12 до 1,8 м3/год |
| Різьба | 3/4″ |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип з'єднання | Зовнішнє — Внутрішнє |
- Ціна: 144 ₴


