
Крапельна стрічка "Presto - Blue line" 1000 м/20 см/2,4 л/г, 7mil (щілинна) - Італія
3 810 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 211-000006145
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крапельна стрічкаBLUE LINEз лабіринтом розташованим по всій довжині стрічки та невеликою витратою води спеціально створена для поливу всіх типів ґрунту від піску до чорнозему.
Крапельна стрічка BLUE LINE вважається бездоганним рішенням для зрошення як у відкритому, так і захищеномуґрунті таких культур як помідори, кавун, диня, полуниця, кабачки, солодкий перець, баклажани, спаржа, картопля, огірки, цибуля, гербери, гвоздика та інші.
Застосування: сільське господарство, сади, виноградники, квітникарство, теплиці.
Характеристики
- Товщина стінки (мм): 0,18(7 mil);
- Внутрішній діаметр: 16 мм;
- Максимальний робочий тиск: 1,8 бар;
- Мінімальний робочий тиск: 0,4 бар;
- Довжина бухти: 1000 м;
- Відстань між крапельницями: 20 см;
- Водовилив: 2,4л/год.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Армований шланг | Ні |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальний робочий тиск | 1.8 Бар |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Робочий тиск | 1.8 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крапельна стрічка |
| Водовилив з однієї крапельниці | 2,4 л/год |
| Категорія | Трубки, стрічки, шланги |
| Відстань між крапельницями | 20 см |
| Країна походження | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴



