
Набір для крапельного поливу "Фермер ПРОФІ-500"
3 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 214-000022205
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для крапельного поливу "Фермер ПРОФІ-500" призначений для поливу с/г ділянок із загальною довжиною рядків, що поливаються 500 м. Фермер ПРОФІ-500, подібно до наборів Фермер-1 і Фермер -2, повністю укомплектований фурнітурою, крапельною стрічкою та магістральною трубою "Під ключ".
Комплектація:
- Крапельна стрічка, відстань між крапельницями – 20 см, товщина стінки – 8 mil, кількість стрічки в бухті – 500 м
- ПЕ труба діаметр 32 мм, довжина - 30 м
- З'єднання ремонтне для крапельної стрічки - 10 шт
- Кран стартовий з підтиском для крапельної стрічки - 50 шт
- Коліно затисне 32х32 - 3 шт
- Трійник затискний 32х32х32 - 1 шт
- Муфта ЗР 32х1" - 1 шт
- Заглушка 32 мм - 2 шт
- Адаптер ВР 3/4" Jet - 1 шт
- Конектор Jet 3/4" - 1 шт
- Заглушка для крапельної стрічки - 50 шт
- Сітчастий фільтр 1" - 1 шт
- Кран кульовий ПЕ 32 мм х ВР 1" - 1 шт
- Муфта ВР 32х1" - 1 шт
- Шланг для поливу 3/4" (не входить у комплект поливу)
- Свердло, діаметр 8 мм, для фурнітури з підтиском (на схемі не вказано)
У комплектацію набору входить крапельна стрічка, у зв'язку з перебоями постачання можлива заміна краплинної стрічки!
Покрокові етапи монтажу:
- Розкладіть магістральну трубу (2) перпендикулярно до грядок
- Просвердліть у магістральній трубі отвір діаметром 8 мм навпроти кожної грядки
- Встановіть кран з підтиском (4) у просвердлений отвір
- Підключіть до крана та прокладіть крапельну стрічку вздовж рядка
- На кінці крапельної стрічки встановіть заглушку (11)
- На ділянці магістральної труби, що підходить до зони поливу, встановіть фільтр (12) та кран (13)
- У початковій точці магістральної лінії встановіть адаптер для підключення шлангу для поливу (9)
- Підключіть до магістральної труби (2) шланг для поливу (15) (не входить у комплект), на який встановлений конектор (10)
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Армований шланг | Немає |
| Вид | Крапельний полив |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 500 м |
| Довжина магістралі, м | 500 |
| Категорія | Набори та комплекти |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальний робочий тиск | 1.1 Бар |
| Максимальний робочий тиск, бар | 1,1 |
| Матеріал шланга | Полиэтилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Мінімальний робочий тиск, бар | 0,3 |
| Призначення | Для крапельного поливання |
| Робочий тиск | 1.1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Набір |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴










