
Набір для крапельного поливу парника
140 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214-000026183
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для поливу - вся необхідна фурнітура з можливістю поливу рослин по всій площі парника. Набір для поливу збирається просто та підключається до водопроводу, а також може працювати від ємності піднятої на 0,5 м над землею і Вам не потрібно турбуватися про щоденне поливання Ваших рослин.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Армований шланг | Немає |
| Вид | Крапельний полив |
| Довжина бухти | 20 м |
| Категорія | Набори та комплекти |
| Кількість шарів | 1 |
| Максимальний робочий тиск | 1.1 Бар |
| Матеріал шланга | Полиэтилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Призначення | Для крапельного поливання |
| Робочий тиск | 1.1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Країна походження | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Набір |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴

