
Гнучкий шланг LayFlat (LFT SYMMER) 2" (53 мм) 3 атм, бухта 100 м - Україна
5 770 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 215-000028178
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоский ПВХ рукав Symmer Lay Flat застосовується в іригаційних системах, системах крапельного зрошення та при відведенні води під низьким тиском. Рукав ПВХ армований поліефірною ниткою, одношаровий рукав виготовлений із системою запобігання розшарування та розтягуванню.
Характеристики:
- Максимальний тиск: 3 Bar
- Робоча температура: -10+60°С
- Не містить кадмію, барію, свинцю
- Внутр. діаметр: 53 мм (2")
- Товщі стінки: 1,2 мм
- Кількість шарів: 1
- Довжина бухти: 100 м
- Виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр шланга (") | 2" |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 3 Бар |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Товщина стінки | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шланг |
| Категорія | Трубки, стрічки, шланги |
| Призначення | Підведення води |
| Робочий тиск, бари | 3 |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Гнучкі шланги LFT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 770 ₴


