
Гнучкий шланг LayFlat (LFT SYMMER) 3" (78 мм) 3 атм, бухта 100 м - Україна
7 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215-000028179
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоский ПВХ рукав Symmer Lay Flat застосовується в іригаційних системах, системах крапельного зрошення та при відведенні води під низьким тиском. Рукав ПВХ армований поліефірною ниткою, одношаровий рукав виготовлений із системою запобігання розшарування та розтягуванню.
Характеристики:
- Максимальний тиск: 3 Bar
- Робоча температура: -10+60°С
- Не містить кадмію, барію, свинцю
- Внутр. діаметр: 78 мм (3")
- Товщі стінки: 1,2 мм
- Кількість шарів: 1
- Довжина бухти: 100 м
- Виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 78 мм |
| Діаметр шланга (") | 3" |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 3 Бар |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шланг лейфлет |
| Товщина стінки | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шланг |
| Категорія | Трубки, стрічки, шланги |
| Призначення | Підведення води |
| Робочий тиск, бари | 3 |
| Країна походження | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 880 ₴


