
Свердло для металу GRANITE HSS 3,0х61 мм DIN338 WHITE
8,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6164-000042126
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• швидкоріжуча сталь HSS
• твердість HRC 62-65
• кут заточки 118°
Характеристики:
- Довжина, мм: 61
- Діаметр, мм: 3
- Довжина робочої частини, мм: 33
- Твердість HRC: 62-65
- Тип сталі: HSS
- Вага, кг: 0.003
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 3 мм мм |
| Довжина | 61 мм м |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Марка стали | HSS |
| Твердість HRC | 62 - 65 |
| Тип | Спіральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,20 ₴

