
Скоби загартовані WERTVOLL R140 12 мм/10.6х1.25 мм 1000 шт
89,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6204-000043145
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначаються для м'яких і твердих порід дерева, ДСП, фанери.
• для м’яких і твердих порід дерева, ДСП, ДВП, гіпсокартону, пластику і т.п.
• загартовані
• для м’яких і твердих порід дерева, ДСП, ДВП, гіпсокартону, пластику і т.п.
• загартовані
Характеристики:
- Висота, мм: 12
- Ширина, мм: 10,6
- Товщина, мм: 1,25
- Тип скоби: 140
- Кількість, шт: 1000
- Зусилля на розрив, Н/мм²: 1400
- Вага, кг: 0.15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WERTVOLL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Кількість | 1000 шт. |
| Тип | R140 |
| Тип скоби | 140 |
| Товщина | 1,25 мм мм |
| Усилие на разрыв | 1400 Н/мм2 |
| Ширина | 10,6 мм м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,60 ₴


