
Свердло для металу WERTVOLL HSS 7.0х109 мм COBALT DIN 338
114 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6164-000043169
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для утворення наскрізного або глухого отвору у суцільному матеріалі та/або збільшення діаметра наявного отвору. Застосовується для обробки металу та його сплавів.
• швидкоріжуча сталь HSS Co, DIN 338
• твердість HRC 62-65
• кут заточки 135˚
• швидкоріжуча сталь HSS Co, DIN 338
• твердість HRC 62-65
• кут заточки 135˚
Характеристики:
- Довжина, мм: 109
- Діаметр, мм: 7
- Довжина робочої частини, мм: 69
- Твердість HRC: 62-65
- Тип сталі: HSS Co
- Кількість, шт: 1
- Вага, кг: 0.027
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WERTVOLL |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 7 мм мм |
| Довжина | 109 мм м |
| Довжина робочої частини | 69 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Марка стали | HSS Co |
| Твердість HRC | 62 - 65 |
| Тип | Спіральне кобальтове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



