
Крапельна трубка для підземного поливу XFSDripLine, відст. крапельниць 33 см (1,6 л/год), бухта 100 м - Rain Bird
11 110 ₴
- В наявності
- Код: 251-000025071
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крапельна трубка для підземного поливу XFS DRIPLINE - Rain Bird з технологією Copper Shield™ є найновішим інноваційним продуктом компанії Rain Bird. Технологія Copper Shield захищає крапельницю від проникнення коренів, забезпечуючи довговічність системи підповерхневого краплинного поливу та низьку потребу в обслуговуванні при розміщенні під трав'яними, ґрунтопокривними або чагарниковими ділянками. Шланг Rain Bird XFS Dripline з технологією Copper Shield™ має найкращу в області гнучкість, що забезпечує безпрецедентну простоту в проектуванні та встановленні.
Особливості
- Оригінальний матеріал забезпечує підвищену еластичність та опір скручування, дозволяючи укладання шланга під більш гострими кутами з використанням меншої кількості кутових фітингів, що робить встановлення простіше та швидше;
- Збільшено максимально допустиму довжину шланга, що полегшує проектування та дозволяє скоротити час монтажу;
- Простіше розмотування шланга з бухти, що дозволяє укладати його без скручування та петель;
- Можливість вибору відстані між крапельницями та довжиною шлангу забезпечує можливість використання для різних завдань;
- Підповерхневі крапельниці XF захищені від проникнення коренів за допомогою очікуваного отримання патенту технології Copper Shield™ компанії Rain Bird, дана технологія дозволила створити систему, яка потребує технічного обслуговування або заміни хімреагентів для запобігання проникненню коренів;
- Крапельниці XF стійкі до засмічення завдяки надширокому проточному каналу та функції самоочищення (вони мають плаваючу мембрану, яка безперервно самоочищується під час роботи системи поливу);
- Конструкція крапельниці з компенсацією тиску забезпечує постійну витрату води вздовж усього шланга, що гарантує підвищену рівномірність поливу (незалежно від ухилу або розташування крапельниці);
- Краща опірність механічній дії, захист від переломів та розривів;
- Двошарова стінка (коричневий шар поверх чорного) має неперевершену стійкість до хімічної дії, ультрафіолетового випромінювання та зростання водоростей.
Характеристики:
- Тиск: 0,59 – 4,14 бар;
- Витрата: 1,6 л/год;
- Температура води: до 38°C;
- Навколишня температура: до 52°C;
- Необхідна фільтрація: 125 мікронів;
- Зовнішній діаметр: 16,1 мм;
- Внутрішній діаметр: 13,6 мм;
- Товщина стінки: 1,2 мм;
- Відст. крапельниць: 33 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rain Bird |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 4.14 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.59 Бар |
| Робочий тиск | 4.14 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 33 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Товщина стінки | 1.2 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крапельна трубка |
| Водовилив з однієї крапельниці | 1,6 л/год |
| Категорія | Трубки, стрічки, шланги |
| Призначення | Для підземного зрошення |
| Особливість | З компенсацією тиску |
| Відстань між крапельницями | 33 см |
| Країна походження | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 110 ₴

