
Диск пильний GRANITE для дерева з твердосплавними напайками 350х32х56Т адаптер 32-30/32-25.4 4500 об/хв
995 ₴
- В наявності
- Код: 6183-000039994
+380 (96) 882-11-79
- +380 (66) 946-97-72
- +380 (63) 679-26-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначається для використання як оснащення електроінструменту при розрізанні деревини, ДСП, ДВП, МДФ, піноматеріалів та фанери.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики:
- Товщина, мм: 2
- Діаметр, мм: 350
- Адаптер: 32-30; 32-25,4
- Діаметр посадкового отвору, мм: 32
- Кількість зубців: 56T
- Товщина пропила, мм: 3,4
- Вага, кг: 1.47
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер | 32 - 25,4 мм / 32 - 30 мм |
| Діаметр | 350 мм мм |
| Діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 56T |
| Призначення | Для дерева |
| Тип диска | Пиляльний |
| Товщина пропилу | 3,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴


